Podwójna podłoga w samochodach EXPRESS BOTAM – Poznaj sposób na obniżenie kosztów transportu

24 kwietnia 2019
Wszystkie >
Botam - podwójna podłoga_Obrazek wyrózniający_2019 Botam-219

Rynek usług transportowych rozwija się bardzo dynamicznie. Dzieje się tak za sprawą coraz to większej konkurencji i większych wymagań po stronie klienta.

Tak, jak w innych gałęziach usług i tutaj klienci oczekują silnej personalizacji usług. Musi być dostosowana do potrzeb transportowanego ładunku, jak również będzie spełniała kryterium optymalizacji kosztów i skrócenia czasu jej realizacji.

Firmy transportowe wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom. Stosują najrozmaitsze rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie powierzchni załadunkowej. W ten sposób spełniają wyśrubowane normy dotyczące specyfiki przewozu, różnego rodzaju produktów.

Do jednych z takich rozwiązań należy podwójna podłoga. Instalowana w przestrzeni ładunkowej w postaci wzmocnionych listew i belek. Pozwala na jednorazowe przewiezienie znacznie większej ilości ładunku i znacząco wpływa na koszty transportu.

To innowacyjne rozwiązanie w pojazdach o DMC do 3,5T jako pierwsza w Europie zastosowała firma EXPRESS BOTAM. Pozwala ono zwiększyć powierzchnię załadunkową aż o 40%. W ten sposób w EXPRESS BOTAM możliwość przewozu zwiększyła się z 10, aż do 14 niepiętrowalnych euro palet o wadze całkowitej max. 1000 kg, jednocześnie przy zachowaniu stabilności i bezpieczeństwa takiego transportu.

Zastosowanie podwójnej podłogi w samochodach EXPRESS BOTAM, niesie za sobą szereg niepodważalnych korzyści:

  • Zwiększenie powierzchni załadunkowej aż o 40% – Dzięki temu w EXPRESS BOTAM mamy możliwość transportu nawet 14 niepiętrowalnych palet.
  • Możliwość dostosowania powierzchni załadunkowej do różnej, niestandardowej kubatury czy wysokości ładunku – Dzięki temu w EXPRESS BOTAM jesteśmy w stanie maksymalnie dostosować powierzchnię ładunkową swoich pojazdów ściśle pod Twój ładunek.
  • Oszczędność czasu na załadunek i rozładunek – Szybki montaż podwójnej podłogi oraz łatwy załadunek dzięki wózkom samozaładowczym Innolift, w które wyposażone są samochody EXPRESS BOTAM, umożliwiają dostarczenie nawet większego ładunku ekspresowo na czas.
  • Zmniejszenie kosztów transportu poprzez możliwość transportu jednorazowo większej ilości ładunku – Dzięki podwójnej podłodze zwiększającej powierzchnię załadunkową pojazdów EXPRESS BOTAM, jesteśmy w stanie przetransportować Twój cały ładunek jednym samochodem. Od dzisiaj nie musisz zamawiać i płacić za podwójny transport – w EXPRESS BOTAM otrzymasz atrakcyjną ofertę na transport ładunku pojazdem z podwójną podłogą.
  • Zachowanie bezpieczeństwa i stabilności transportu ładunku – Powierzając swój ładunek EXPRESS BOTAM masz pewność, iż jest w należyty sposób zabezpieczony i na miejsce dojedzie w nienaruszonym stanie. Podwójna podłoga to w pełni certyfikowane niemieckie rozwiązanie.

Od dzisiaj, gdy pojawi się potrzeba transportu ekspressowego 14 niepiętrowalnych euro palet, nie musisz  płacić za dwa pojazdy. W Express BOTAM w 7 minut odpowiemy na Twoje zapytanie, następnie w ciągu maksymalnie dwóch godzin podstawimy wyspecjalizowany pojazd, który natychmiast po załadunku ruszy w bezpośrednią drogę na linię produkcyjną Twojego kontrahenta. 

CTA