NOWOCZESNA FLOTA

Gwarancją naszej niezawodności są pojazdy!
Dlatego jeździmy w samochodach, które mają nie więcej niż 3 lata.

 • samochody dostawcze (skrzynia + plandeka) o DMC do 3,5 t, które dodatkowo są wyposażone w podwójną podłogę i wózek samozaładowczy
 • samochody osobowo-dostawcze (VW Caddy), które przewożą do 700 kg w szybszym czasie i, w odróżnieniu do samochodów dostawczych, mogą wjechać praktycznie wszędzie
 • auta przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR

PODWÓJNA PODŁOGA

Podwójna podłoga to dodatkowa powierzchnia załadunkowa w naszych autach. Jeszcze więcej przewożonego towaru w tej samej cenie!

Zalety płynące z rozwiązania, jakim jest podwójna podłoga:

 • Zmniejszenie kosztów transportu
  Oszczędność wynikająca z realizacji zlecenia za pomocą jednego pojazdu, a nie jak do tej pory dwóch.
 • Zwiększenie powierzchni załadunkowej o 40%
  Powierzchnia odpowiadająca 14-stu niepiętrowalnym paletom sprawia, że jednorazowo możesz przewieść większą ilość towaru w tej samej cenie.
 • Zwiększenie możliwości przewożenia niestandardowych wymiarów przesyłek
  To nasz sposób radzenia sobie z niestandardowymi kubaturami, przesyłkami o różnej wysokości czy zapakowanymi w kartony, na których nie powinny być układane inne przesyłki.
 • Zachowanie bezpieczeństwa przewożonych przesyłek
  Podwójna podłoga to certyfikowane niemieckie rozwiązanie. Powierzając nam swój ładunek masz pewność, że zostanie w należyty sposób zabezpieczony i dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.
 • Elastyczność – szybki montaż
  Szybki montaż dodatkowej podłogi nie wpływa na czas załadunku przesyłki Jeśli przyjedziemy po odbiór Twojej przesyłki i na miejscu okaże się, że w celu optymalizacji przewozu montaż dodatkowej podłogi jest niezbędny, to jesteśmy w stanie zrobić to błyskawicznie.

WÓZKI SAMOZAŁADOWCZE

Nasze pojazdy przewożące do 1200 kg wyposażone są w samoładujący wózek podnośnikowy INNOLIFT. Urządzenie to ułatwia nam odbiór przesyłek ważących do 500 kg. W pełni zastępuje on tradycyjne windy transportowe i tzw. paleciaki.

Dzięki niemu możemy samodzielnie załadować i rozładować przesyłki nie angażując przy tym pracowników Twojej lub Twojego klienta firmy.

BOTAM LIVE

Rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Po przyjęciu zlecenia transportowego wyślemy do Ciebie unikalny link, umożliwiający sprawdzanie aktualnego położenia przewożącego towar pojazdu. Link pobiera informację z nadajnika GPS umieszczonego w pojeździe. Dzięki temu wiesz, gdzie w danej chwili jest auto czy nawet, z jaką prędkością się porusza.