W ciągu 15 lat przejechaliśmy miliony kilometrów,
a także rozwinęliśmy biznesowe skrzydła

 1. 2004

  realizacja pierwszego zlecenia transportu w systemie Just In Time dla klienta B2B w Polsce

 2. 2009

  Powiększenie floty i realizacja pierwszych zleceń na terenie innych krajów Europy

 3. 2015

  wdrożenie systemu zarządzania jakością Certyfikat ISO 9001

 4. 2017

  otwarcie biura w Niemczech Express Botam GmbH

 5. 2019

  wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw – Certyfikat ISO 28000

JAKOŚĆ EXPRESS BOTAM

potwierdzają certyfikaty ISO

ISO 9001

Potwierdza on, że stosujemy powtarzalny i sprawdzony System Zarządzania Jakością oparty na ciągłym doskonaleniu się oraz pracy zorientowanej na potrzeby klientów. To gwarancja wysokiej jakości obsługi dla naszych zleceniodawców.

ISO 28000

Potwierdza on, że jako firma transportowa mamy System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw, czyli dysponujemy środkami kontroli ograniczającymi zagrożenia dla bezpieczeństwa łańcucha dostaw, zapewniając bezpieczeństwo osób, ochronę towarów i usług. 

EKSPRESS BOTAM

to zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy codziennie dbają o terminową dostawę przesyłek w Polsce i Europie

Kierowcy EXPRESS BOTAM

Naszą siłą są wysoko wykwalifikowani kierowcy, którzy niejedną trasę już przejechali!
Ich ogromne doświadczenie i prawdziwe zaangażowanie to nasza gwarancja, że Twoja przesyłka jest w dobrych rękach i dojedzie na miejsce Just In Time.

Nasi kierowcy mają aktualne certyfikaty na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR. Dlatego jesteśmy w stanie przewieźć niemal każdą przesyłkę.

Spedytorzy EXPRESS BOTAM

Nasi spedytorzy codziennie przyjmują dziesiątki zgłoszeń, ustalą szczegóły transportu, wycenią i zlecają przewóz naszym kierowcom. W przypadku niestandardowych przesyłek czy skomplikowanych kwestii transportowych, służą radą wynikającą z bogatego doświadczenia.

Spedytor EXPRESS BOTAM przypisywany jest do zlecenia. Oznacza to, że w czasie realizacji Twojego zlecenia będzie obsługiwał Cię jeden spedytor, do którego w razie potrzeby, będziesz mógł bezpośrednio zadzwonić.

Czy wiesz że :

Nasi spedytorzy płynnie mówią po niemiecku, angielsku i włosku. Dzięki temu możemy samodzielnie ustalić wszelkie szczegóły z nadawcą bądź odbiorcą Twojej przesyłki.

Średni staż pracy w naszej firmie jest powyżej 5 lat.
W firmie transportowej to naprawdę dużo!

Dla zdrowia (nie tylko swojego) i endorfin lubimy pobiegać. Łącząc te dwie przyjemności, bierzemy udział w różnego rodzaju biegach charytatywnych.
W 2019 r. wzięliśmy udział w sztafetach: Poland Business Run i Biegu Firmowym organizowanych we Wrocławiu.

Od kilku lat w ramach współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu organizujemy w naszej firmie praktyki dla studentów. Dzięki temu mają oni możliwość zobaczenia od środka, jak działa branża transportowa.

Chcesz odbyć praktyki studenckie w BOTAM EXPRESS?
Napisz do nas adres mailowy.

WSPÓŁPRACA

Należymy do Polskiej Unii Transportu, która wspiera rozwój branży transportowej na rynku europejskim.

Oddzwonimy do Ciebie
z ofertą w ciągu 7 minut!